TSW-102-23-F-S
Numărul produsului DigiKey
SAM10326-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TSW-102-23-F-S
Descriere
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 2 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TSW-102-23-F-S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
0,445" (11,30mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Pungă
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
3,00µin (0,076µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,115" (2,92mm)