RWS300B24
RWS300B24
TDK Lambda RWS-B Series Power Supplies | Digi-Key Daily
RWS300B-24
Numărul produsului DigiKey
285-RWS300B-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RWS300B-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
RWS300B-24 Modele
Curent - Ieșire 1
12.5 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
88%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
6,70" L x 4,02" l x 1,61" Î (170,0mm x 102,0mm x 41,0mm)