RWS600B24
RWS600B24
TDK Lambda RWS-B Series Power Supplies | Digi-Key Daily
RWS600B-24
Numărul produsului DigiKey
285-RWS600B-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RWS600B-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
RWS600B-24 Modele
Curent - Ieșire 1
25 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
88%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
7,48" L x 4,72" l x 2,40” Î (190,0mm x 120,0mm x 61,0mm)