RWS150B-24
Numărul produsului DigiKey
285-RWS150B-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RWS150B-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
RWS150B-24 Modele
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
6.5 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
89%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
5,04" L x 3,70" l x 1,61" Î (128,0mm x 94,0mm x 41,0mm)