PSP-600-24
Numărul produsului DigiKey
1866-3919-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSP-600-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 88 – 264V c.a., 124 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
25 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
86%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
88 – 264V c.a., 124 – 370V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
6,69" L x 4,72" l x 3,66" Î (170,0mm x 120,0mm x 93,0mm)