I6A14A-001-EVK-D2PN este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
TDK-Lambda
În stoc: 3
Fișă de date
i6A, i6AN - Convertor c.c./c.c. 2 ieșiri neizolate Placă de evaluare ieșiri
I6A14A-001-EVK-D2PN
Numărul produsului DigiKey
285-2613-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I6A14A-001-EVK-D2PN
Descriere
EVAL BOARD FOR I6A I6AN
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
14A, 8A
Tensiune - Intrare
9V – 40V
Stare piesă
Inactual
Frecvență - Comutare
Destinație principală
Convertor c.c./c.c.
Ieșiri și tip
2 ieșiri neizolate
IC/piesă utilizată
i6A, i6AN