I6A24008A033V-N00-R
Numărul produsului DigiKey
I6A24008A033V-N00-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I6A24008A033V-N00-R
Descriere
DC DC CONVERTER -3.3 TO -30V 75W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire -3,3 – -30V – – 8A 9V - 40V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
I6A24008A033V-N00-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
75 W
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OTP, SCP
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Eficiență
92%
Tip
Modul PoL neizolat
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Bloc șaisprezece
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Mărime/Dimensiune
1,30" L x 0,90" l x 0,50" Î (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc șaisprezece
Tensiune - Ieșire 1
Funcții de control
Activare, Activ ridicat
Tensiune - Ieșire 2
Agenție de aprobare
CE
Tensiune - Ieșire 3
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
8A