I6A24008A033V-N01-R
Numărul produsului DigiKey
285-2502-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I6A24008A033V-N01-R
Descriere
DC DC CONVERTER -3.3 TO -30V 75W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire -3,3 – -30V – – 8A 9V - 40V Intrare
Modele EDA/CAD
I6A24008A033V-N01-R Modele
Putere (wați)
75 W
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Eficiență
92%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Mărime/Dimensiune
1,30" L x 0,90" l x 0,50" Î (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc șaisprezece
Tensiune - Ieșire 1
Funcții de control
Activare, Activ scăzut
Tensiune - Ieșire 2
Agenție de aprobare
CE
Tensiune - Ieșire 3
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
8A