I6A24014A033V-000-R
Numărul produsului DigiKey
I6A24014A033V-000-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I6A24014A033V-000-R
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3-24V 250W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3 – 24V – – – 14A 9V - 40V Intrare
Modele EDA/CAD
I6A24014A033V-000-R Modele
Curent - Ieșire (Max)
14A
Prod.
Putere (wați)
250 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Eficiență
98%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Mărime/Dimensiune
1,30" L x 0,90" l x 0,50" Î (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)