I6A14A-001-EVK-S1PX
Numărul produsului DigiKey
285-2612-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I6A14A-001-EVK-S1PX
Descriere
EVAL BOARD FOR I6A
Referință client
Descriere detaliată
i6A - Convertor c.c./c.c. 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
14A
Tensiune - Intrare
9V – 40V
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Frecvență - Comutare
Destinație principală
Convertor c.c./c.c.
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
i6A
Putere - Ieșire
250W
Notă
Tensiune - Ieșire
3,3V – 24V