DPP240-24-3
Numărul produsului DigiKey
285-1933-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DPP240-24-3
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Modele EDA/CAD
DPP240-24-3 Modele
Curent - Ieșire (Max)
10A
Serie
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-40°C – 71°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
340 – 575V c.a. (trifazic)
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,68" L x 3,50" l x 4,88" Î (118,9mm x 88,9mm x 124,0mm)