DRB240-24-3-A0
Numărul produsului DigiKey
285-DRB240-24-3-A0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRB240-24-3-A0
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRB240-24-3-A0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Curent - Ieșire (Max)
10A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
3.51 kV
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Eficiență
93,1%
Tensiune c.a. - Intrare
350 – 575V c.a. (3 trifazic)
Temperatură de funcționare
-25°C – 55°C
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Mărime/Dimensiune
4,87" L x 2,17" l x 5,08" Î (123,8mm x 55,2mm x 129,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V