AGGBP.25A.07.0060A
Numărul produsului DigiKey
931-1405-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AGGBP.25A.07.0060A
Descriere
RF ANT 1.575/1.602GHZ CER 60MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,575GHz, 1,602GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GPS Zonă ceramică Antenă RF 1,575GHz – 1,602GHz -1dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Montare pe suprafață
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
2
Producător
Taoglas Limited
Pierdere la retur
Ambalaj
Tavă
Amplificare
-1dBi
Stare piesă
Activ
Caracteristici
LNA, Filtru
Familie/Standard RF
Navigație
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
1,575GHz, 1,602GHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
1,575GHz – 1,602GHz
Înălțime (Max)
0,311" (7,90mm)