AGGBP.SL.25A.07.0060A
Numărul produsului DigiKey
931-AGGBP.SL.25A.07.0060A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AGGBP.SL.25A.07.0060A
Descriere
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS Zonă ceramică Antenă RF – 2,44dBi, 1,72dBi, 1,67dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AGGBP.SL.25A.07.0060A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
Producător
Taoglas Limited
Pierdere la retur
Ambalaj
Tavă
Amplificare
2,44dBi, 1,72dBi, 1,67dBi
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 60mm, LNA, Filtru
Familie/Standard RF
Navigație
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
Înălțime (Max)
0,339" (8,60mm)