AGGBP.25B.07.0060A nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GPS Zonă ceramică Antenă RF 1,559GHz – 1,61GHz 27dBi, 25,5dBi, 26dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Montare pe suprafață
AGGBP.25B.07.0060A
Numărul produsului DigiKey
931-1406-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AGGBP.25B.07.0060A
Descriere
RF ANT 1.561/1.575GHZ CER 60MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
2
Producător
Taoglas Limited
Pierdere la retur
Ambalaj
Tavă
Amplificare
27dBi, 25,5dBi, 26dBi
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 60mm, LNA, Filtru
Familie/Standard RF
Navigație
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
1,559GHz – 1,61GHz
Înălțime (Max)
0,311" (7,90mm)