AGVLB356.A.07.0100AO
Numărul produsului DigiKey
931-AGVLB356.A.07.0100AO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AGVLB356.A.07.0100AO
Descriere
GPS/GLONASS/BEIDOU/IRNSS L1 + L5
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,176GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,603GHz BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS, IRNSS, QZSS, SBAS Zonă ceramică Antenă RF – 4,67dBi, 2,56dBi, 3,59dBi, 4,22dBi I-PEX MHFHT Suport conector
Categorie
VSWR
3
Producător
Taoglas Limited
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
4,67dBi, 2,56dBi, 3,59dBi, 4,22dBi
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Cablu - 100mm, LNA, Filtru
Stare piesă
Activ
Terminație
I-PEX MHFHT
Familie/Standard RF
Navigație
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Grad
Frecvență (Centru/bandă)
1,176GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,603GHz
Calificare
Interval de frecvență
Tip montare
Suport conector
Tip antenă
Zonă ceramică
Înălțime (Max)
0,406" (10,30mm)