STS5DNF60L
Numărul produsului DigiKey
497-15672-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-15672-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-15672-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STS5DNF60L
Descriere
MOSFET 2N-CH 60V 5A 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 60V 5A 2W Montare pe suprafață 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STS5DNF60L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA
Producător
STMicroelectronics
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
15nC la 4,5V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1030pF la 25V
Digi-Reel®
Putere - Max
2W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Grad
Automobile
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Calificare
AEC-Q101
Caracteristică FET
Poartă logică
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
5A
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
45mOhm la 2A, 10V