STS4DNF60L
Numărul produsului DigiKey
497-3226-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-3226-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-3226-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STS4DNF60L
Descriere
MOSFET 2N-CH 60V 4A 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 60V 4A 2W Montare pe suprafață 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STS4DNF60L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
55mOhm la 2A, 10V
Producător
STMicroelectronics
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA
Serie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
15nC la 4,5V
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1030pF la 25V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
2W
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Tip montare
Montare pe suprafață
Caracteristică FET
Poartă logică
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60V
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4A