DMN6040SSDQ-13
Numărul produsului DigiKey
DMN6040SSDQ-13DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMN6040SSDQ-13DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMN6040SSDQ-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN6040SSDQ-13
Descriere
MOSFET 2N-CH 60V 5A 8SO
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 60V 5A (Ta) 1,3W Montare pe suprafață 8-SO
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DMN6040SSDQ-13 Modele
Atributele produsului
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
22,4nC la 10V
Producător
Diodes Incorporated
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1287pF la 25V
Digi-Reel®
Putere - Max
1,3W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Grad
Automobile
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Calificare
AEC-Q101
60V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
5A (Ta)
Pachet dispozitiv furnizor
8-SO
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
40mOhm la 4,5A, 10V
Număr produs de bază
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA