DMN6040SSD-13
Numărul produsului DigiKey
DMN6040SSD-13DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMN6040SSD-13DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMN6040SSD-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN6040SSD-13
Descriere
MOSFET 2N-CH 60V 5A 8SO
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 60V 5A 1,3W Montare pe suprafață 8-SO
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA
Producător
Diodes Incorporated
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
22,4nC la 10V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1287pF la 25V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
1,3W
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Tip montare
Montare pe suprafață
Caracteristică FET
Poartă logică
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60V
Pachet dispozitiv furnizor
8-SO
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
5A
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
40mOhm la 4,5A, 10V