STPS60SM200CW
Numărul produsului DigiKey
497-11453-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS60SM200CW
Descriere
DIODE ARR SCHOTT 200V 30A TO-247
Termen de livrare standard al producătorului
45 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 200 V 30A Orificiu străpuns TO-247-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STPS60SM200CW Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Producător
STMicroelectronics
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 200 V
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 175°C
Stare piesă
Activ
Grad
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Calificare
Tehnologie
Schottky
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
200 V
Pachet/cutie
TO-247-3
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
30A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
830 mV @ 30 A