STPS80170CW
Numărul produsului DigiKey
497-4815-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS80170CW
Descriere
DIODE ARR SCHOT 170V 40A TO247-3
Termen de livrare standard al producătorului
45 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 170 V 40A Orificiu străpuns TO-247-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STPS80170CW Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
840 mV @ 40 A
Producător
STMicroelectronics
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Tub
Curent - Scurgere inversă la Vr
80 µA @ 170 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tip montare
Orificiu străpuns
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
TO-247-3
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
170 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-3
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
40A