STPS61150CW
Numărul produsului DigiKey
497-3219-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS61150CW
Descriere
DIODE ARR SCHOT 150V 30A TO247-3
Termen de livrare standard al producătorului
45 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 150 V 30A Orificiu străpuns TO-247-3
Modele EDA/CAD
STPS61150CW Modele
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
840 mV @ 30 A
Producător
STMicroelectronics
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Tub
Curent - Scurgere inversă la Vr
20 µA @ 150 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tip montare
Orificiu străpuns
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
TO-247-3
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-3
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
30A