IPP110N20N3GXKSA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPP110N20N3GXKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IPP110N20N3GXKSA1
Descriere
MOSFET N-CH 200V 88A TO220-3
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 200 V 88A (Tc) 300W (Tc) Orificiu străpuns PG-TO220-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPP110N20N3GXKSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
87 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
7100 pF @ 100 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
300W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO220-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
11mOhm la 88A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 270µA