STPS5H100B nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
STMicroelectronics
În stoc: 7.579
Fișă de date
Direct
SMC Diode Solutions
În stoc: 20.479
Fișă de date
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
onsemi
Diodă 100 V 5A Montare pe suprafață DPAK
STPS5H100B
Numărul produsului DigiKey
497-2640-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS5H100B
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
STPS5H100B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
3.5 µA @ 100 V
Ambalaj
Tub
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
DPAK
Curent - Mediu rectificat (Io)
5A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
730 mV @ 5 A