MBRD5H100T4G
Numărul produsului DigiKey
MBRD5H100T4GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MBRD5H100T4GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MBRD5H100T4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MBRD5H100T4G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 5A Montare pe suprafață DPAK
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
3.5 µA @ 100 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
DPAK
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 175°C
Curent - Mediu rectificat (Io)
5A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
710 mV @ 5 A