MBRD5100
Numărul produsului DigiKey
1655-MBRD5100TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1655-MBRD5100CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1655-MBRD5100DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MBRD5100
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 5A Montare pe suprafață DPAK
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 mA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
300pF la 5V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
DPAK
Curent - Mediu rectificat (Io)
5A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
850 mV @ 5 A