DST5100S
Numărul produsului DigiKey
F10089TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F10089CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F10089DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DST5100S
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO277B
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 5A Montare pe suprafață TO-277B
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
120 µA @ 100 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
245pF la 5V, 1MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
5A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-277B
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
750 mV @ 5 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)