STM32L152CCT6
Numărul produsului DigiKey
497-17533-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L152CCT6
Descriere
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 CI microcontroler 32bit 32MHz 256kB (256K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
Modele EDA/CAD
STM32L152CCT6 Modele
Dimensiune EEPROM
8K x 8
Dimensiune RAM
32K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz