STM32L151VDT6
Numărul produsului DigiKey
497-17530-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L151VDT6
Descriere
IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100LQFP
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 CI microcontroler 32bit 32MHz 384KB (384K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
Modele EDA/CAD
STM32L151VDT6 Modele
Dimensiune EEPROM
12K x 8
Dimensiune RAM
48K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 25x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz