STM32L151CBU6
Numărul produsului DigiKey
497-11484-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L151CBU6
Descriere
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 48UFQFPN
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 CI microcontroler 32bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7)
Modele EDA/CAD
STM32L151CBU6 Modele
Dimensiune EEPROM
4K x 8
Dimensiune RAM
16K x 8
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz