STM32L151CBT6ATR
Numărul produsului DigiKey
497-18826-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-18826-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-18826-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L151CBT6ATR
Descriere
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 CI microcontroler 32bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
Modele EDA/CAD
STM32L151CBT6ATR Modele
Dimensiune EEPROM
4K x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
32K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz