STM32L151C6U6A
Numărul produsului DigiKey
497-18588-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L151C6U6A
Descriere
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48UFQFPN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 CI microcontroler 32bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STM32L151C6U6A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
4K x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
16K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Procesor
ARM® Cortex®-M3
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz