STM32L073VZT3
Numărul produsului DigiKey
497-16829-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L073VZT3
Descriere
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 100LQFP
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 192kB (192K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
Modele EDA/CAD
STM32L073VZT3 Modele
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
32MHz