STM32L072CZY6TR
Numărul produsului DigiKey
497-19370-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-19370-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-19370-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L072CZY6TR
Descriere
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 49WLCSP
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 192kB (192K x 8) FLASH 49-WLCSP
Modele EDA/CAD
STM32L072CZY6TR Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 13x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz