STM32L072CZT6
Numărul produsului DigiKey
497-18580-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L072CZT6
Descriere
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 48LQFP
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 192kB (192K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
Modele EDA/CAD
STM32L072CZT6 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
6K x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
20K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 10x12b; D/A 2x12b
Procesor
ARM® Cortex®-M0+
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz