STM32L053R8T6TR
Numărul produsului DigiKey
497-19667-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-19667-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-19667-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L053R8T6TR
Descriere
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
STM32L053R8T6TR Modele
Dimensiune EEPROM
2K x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 16x12b; D/A 1x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz