STM32L053C8T6 | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 497-14906-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STM32L053C8T6 |
Descriere | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP |
Termen de livrare standard al producătorului | 20 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STM32L053C8T6 Modele |
Categorie | Dimensiune memorie program |
Prod. | Tip memorie program FLASH |
Serie | Dimensiune EEPROM 2K x 8 |
Ambalaj Tavă | Dimensiune RAM 8K x 8 |
Stare piesă Activ | Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd) 1,65V – 3,6V |
Programabil la DigiKey Neverificat | Convertoare de date A/D 10x12b; D/A 1x12b |
Procesor ARM® Cortex®-M0+ | Tip oscilator Intern |
Dimensiune nucleu 32bit | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |
Viteză 32MHz | Tip montare Montare pe suprafață |