STM32L051C6T6
Numărul produsului DigiKey
497-15202-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L051C6T6
Descriere
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
Modele EDA/CAD
STM32L051C6T6 Modele
Dimensiune EEPROM
2K x 8
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 10x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz