STM32L031K6U6TR
Numărul produsului DigiKey
497-18807-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-18807-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-18807-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L031K6U6TR
Descriere
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32UFQFPN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STM32L031K6U6TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
8K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 10x12b
Procesor
ARM® Cortex®-M0+
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz