STM32L031K6U6TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STM32L031K6U6TR |
Descriere | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32UFQFPN |
Termen de livrare standard al producătorului | 20 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STM32L031K6U6TR Modele |
Categorie | Dimensiune memorie program |
Prod. | Tip memorie program FLASH |
Serie | Dimensiune EEPROM 1K x 8 |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Dimensiune RAM 8K x 8 |
Stare piesă Activ | Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd) 1,8V – 3,6V |
Programabil la DigiKey Neverificat | Convertoare de date A/D 10x12b |
Procesor ARM® Cortex®-M0+ | Tip oscilator Intern |
Dimensiune nucleu 32bit | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |
Viteză 32MHz | Tip montare Montare pe suprafață |