STM32L031K6T7
Numărul produsului DigiKey
497-16269-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L031K6T7
Descriere
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
Modele EDA/CAD
STM32L031K6T7 Modele
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Viteză
32MHz