STM32L031F6P7
Numărul produsului DigiKey
497-16806-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L031F6P7
Descriere
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 20TSSOP
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 20-TSSOP
Modele EDA/CAD
STM32L031F6P7 Modele
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
20-TSSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, DMA, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
20-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)