STM32L031E6Y6TR
Numărul produsului DigiKey
497-18804-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-18804-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-18804-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L031E6Y6TR
Descriere
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 25WLCSP
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 25-WLCSP (2,1x2,49)
Modele EDA/CAD
STM32L031E6Y6TR Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz