STM32L031C4T6
Numărul produsului DigiKey
497-17482-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L031C4T6
Descriere
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 16kB (16K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
Modele EDA/CAD
STM32L031C4T6 Modele
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 10x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz