STM32L011K4U6
Numărul produsului DigiKey
497-19188-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L011K4U6
Descriere
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32UFQFPN
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 16kB (16K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)
Modele EDA/CAD
STM32L011K4U6 Modele
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
2K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 10x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz