STL40DN3LLH5 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STL40DN3LLH5 |
Descriere | MOSFET 2N-CH 30V 40A POWERFLAT |
Termen de livrare standard al producătorului | 18 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Matrice MOSFET 30V 40A 60W Montare pe suprafață PowerFlat™ (5x6) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STL40DN3LLH5 Modele |
Categorie | Rds pornit (Max) la Id, Vgs 18mOhm la 5,5A, 10V |
Producător STMicroelectronics | Vgs(th) (Max) la Id 1,5V la 250µA |
Serie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 4,5nC la 4,5V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 475pF la 25V |
Stare piesă Activ | Putere - Max 60W |
Tehnologie MOSFET (oxid metalic) | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Configurație Canal 2 N (dublu) | Tip montare Montare pe suprafață |
Caracteristică FET – | Pachet/cutie 8-PowerVDFN |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 30V | Pachet dispozitiv furnizor PowerFlat™ (5x6) |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C 40A | Număr produs de bază |