STD20NF20
Numărul produsului DigiKey
497-5810-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-5810-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-5810-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STD20NF20
Descriere
MOSFET N-CH 200V 18A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 200 V 18A (Tc) 110W (Tc) Montare pe suprafață DPAK
Modele EDA/CAD
STD20NF20 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
39 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
940 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
110W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
125mOhm la 10A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA