FDD18N20LZ
Numărul produsului DigiKey
FDD18N20LZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FDD18N20LZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FDD18N20LZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FDD18N20LZ
Descriere
MOSFET N-CH 200V 16A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 200 V 16A (Tc) 89W (Tc) Montare pe suprafață TO-252AA
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
40 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1575 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
89W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252AA
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
125mOhm la 8A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA