IXFY36N20X3
Numărul produsului DigiKey
238-IXFY36N20X3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXFY36N20X3
Descriere
MOSFET N-CH 200V 36A TO252AA
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 200 V 36A (Tc) 176W (Tc) Montare pe suprafață TO-252AA
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
21 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1425 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
176W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252AA
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
45mOhm la 18A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 500µA